Sort by
Microhone Altec Lansing ALGR5801 Gaming
Rated 0 out of 5
Microphone Sony SN808
Rated 0 out of 5
200 EGP
| Feature | Description |
|---|---|
| Brand | Sony |
| Model | SN-808 |
| Type | Dynamic Microphone |
| Polar Pattern | Unidirectional |
| Frequency Response | [Insert frequency response here, if available] |
| Sensitivity | [Insert sensitivity here, if available] |
| Impedance | [Insert impedance here, if available] |
| Connector | [Insert connector type here, e.g., XLR] |
| Color | Black |
Network Cable MixMax 40M
Rated 0 out of 5
100 EGP
| Attribute | Details |
|---|---|
| Product Name | Network Cable MixMax 40M |
| Brand | Generic |
| Connector Type | RJ47 |
| Cable Type | Ethernet |
| Compatible Devices | Router, Laptops, Notebooks |
| Special Features | High Speed |
| Recommended Uses For Product | Internet |
| Ethernet Cable Category | Cat 6 |
| Color | Grey |
| Connector Gender | Male-to-Male |
| Item Shape | Round |
| Packaging | Comes in a good packaging |
Onten Hub 3in1 Type-C To HDMI 4K*1@60Hz/HDMI 2K*1@60Hz + PD Charge OTN-9175S
Rated 0 out of 5
625 EGP
Onten HUB 4*1 Type-C To Dual HDTV(4K-60Hz) +VGA + With Audio output (MST)OTN-M206
Rated 0 out of 5
750 EGP
Onten HUB 5*1 Type C To Dual HDTV 4K 2Ports USB 2.0 PD Charge MST OTN UC126
Rated 0 out of 5
750 EGP
| Feature | Details |
|---|---|
| Brand | Onten |
| Model | OTN-UC126 |
| Input Type | Type-C |
| Output Ports | 2 x HDMI (4K) + 2 x USB 2.0 + 1 x PD Charging Port |
| HDMI Resolution | 4K @ 30Hz |
| Power Delivery (PD) | Supports up to 100W |
| Compatibility | Windows, macOS, Linux |
| Plug & Play | Yes |
| Material | High-quality aluminum alloy |
| Color | Silver/Black |
| Usage | Multi-display, gaming, workstation expansion, charging |
Load more products
Loading...













