Sort by
E100 Wireless Charging Mouse Wirless
Rated 0 out of 5
125 EGP
| Feature | Description |
|---|
| Product | E100 2.4GHz Wireless Mouse |
| Design | Ultra-Thin and Ergonomic |
| Connection | Stable 2.4GHz Wireless |
| Range | Up to 10 meters |
| Clicks | Silent, Whisper-Quiet |
| Compatibility | Windows, Mac, and other operating systems |
| Battery | Built-in Rechargeable |
| Charging | USB Cable included |
| Usage | Ideal for work, gaming, and on-the-go |
| Setup | Plug-and-Play USB Receiver |
Fantech Go W193 Wireless Mouse
Rated 0 out of 5
300 EGP
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
FANTECH W190 DUAL MODE 2.4Ghz And Bluetooth Wireless Silent Mouse Up To 200 Hours
Rated 0 out of 5
275 EGP
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
FANTECH WGC5S BLAKE S DUAL MODE WIRELESS GAMING MOUSE
Rated 0 out of 5
1,500 EGP
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Keyboard + Mouse G12 Combo Gaming USB
Rated 0 out of 5
400 EGP
| Feature | Description |
|---|---|
| Connection | USB interface port |
| Mouse Buttons | 6–7 buttons, including scroll wheel |
| High-Resolution DPI | 1200, 2400, 3200, 4800 DPI |
| Cable Length | 1.5 meters |
| Technique | Optical |
| Color | Oil-black |
| Keyboard Type | Backlit gaming keyboard with anti-ghosting keys |
| Mouse Type | Optical RGB gaming mouse |
| Lighting | 7-Color RGB Backlighting (USB Powered) |
| Compatibility | Windows, macOS, Linux, Gaming Consoles |
Keyboard Mouse Rapoo 8000M Combo Black AR Multi mode Wireless Bluetooth
Rated 0 out of 5
880 EGP
| Feature | Specification |
|---|---|
| Connection Modes | 2.4 GHz (via nano USB receiver) + Bluetooth 3.0/4.0/5.0 (multi-mode) |
| Working distance / Coverage | Up to ~10 m, 360° coverage |
| Mouse Sensor / DPI | Optical sensor, 1300 DPI |
| Keyboard Layout / Size | Keyboard width ~295 mm, depth ~146 mm, height ~23 mm; weight ~344 g |
| Mouse Size / Weight | Mouse width ~101 mm, depth ~59 mm, height ~38 mm; weight ~54 g |
| Battery Life | Keyboard up to ~12 months, Mouse up to ~9 months (under typical usage) |
| Keyboard Features | Spill-resistant design, multimedia hotkeys, supports multiple paired devices & smart switching |
| Compatibility | Windows, macOS, iOS, Android, Chrome OS |
| Numeric keypad (numpad) presence | No full numeric keypad included |
Keyboard+Mouse Rapoo 8210M Combo Black AR Wirless
Rated 0 out of 5
1,250 EGP
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | Rapoo |
| Color | Black |
| Model | 8210M |
| Keyboard Layout | Arabic-English, Full Size |
| Connection | Bluetooth 3.0, 4.0 & 2.4GHz Wireless |
| Multi-Device Switching | Supports up to 4 Devices |
| Spill Resistance | Yes |
| Mouse DPI | Adjustable: 600 / 1000 / 1300 |
| Receiver | USB Nano Receiver |
| Battery Life | Long-lasting with Energy Saving |
| Compatibility | Windows / macOS / Android / iOS |
Keyboard+Mouse Rapoo 9320M Combo AR Wirless
Rated 0 out of 5
1,350 EGP
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | Rapoo |
| Color | Dark Grey-white |
| Model | 9320M |
| Keyboard Layout | Arabic-English, Full Size |
| Connection | Bluetooth 3.0, 4.0 & 2.4GHz Wireless |
| Multi-Device Switching | Up to 4 devices |
| Mouse DPI | Adjustable: 600 / 1000 / 1300 |
| Receiver | USB Nano Receiver |
| Battery Life | Long-lasting with Power-Saving Mode |
| Compatibility | Windows / macOS / iOS / Android |
Keyboard+Mouse Rapoo 9560M-Combo-Dark Grey-AR_Multi-mode Wireless+Bluetooth
Rated 0 out of 5
3,320 EGP
Keyboard+Mouse Rapoo X1800PRO Combo Black AR_Wirless
Rated 0 out of 5
735 EGP
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | Rapoo |
| Color | Black |
| Model | X1800PRO |
| Keyboard Layout | Arabic-English, 104 Keys |
| Connection Type | 2.4GHz Wireless (Single USB Nano Receiver) |
| Mouse Features | Silent Click, Optical, Ergonomic Design |
| Wireless Range | Up to 10 meters |
| Keyboard Features | Spill-Resistant, Quiet Typing |
| Power Supply | Battery Operated (Long Battery Life) |
| Special Features | Plug-and-Play, Durable Build |
Keyboard+Mouse Rapoo X1960 Combo Black AR_Wirless
Rated 0 out of 5
780 EGP
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | Rapoo |
| Color | Black |
| Model | X1960 |
| Keyboard Layout | Arabic-English, Full-Size |
| Connection | 2.4GHz Wireless |
| Receiver | USB Nano Receiver (Shared for Both Devices) |
| Mouse Features | Ergonomic, Silent Click, High Precision |
| Keyboard Features | Quiet Keys, Spill-Resistant |
| Wireless Range | Up to 10 meters |
| Battery Life | Long-lasting with Energy-Saving Technology |
Load more products
Loading...












