Sort by
Onten HUB 5*1 Type-C To 2-Ports USB 2.0 + 1-Port USB 3.0 + PD Charge + Ethernet Adapter OTN-UC121
Rated 0 out of 5
500 EGP
| Feature | Description |
|---|---|
| Brand | Genérico |
| Color | Silver |
| Hardware Interface | USB 3.0, USB 2.0 |
| Special Features | Portable, Compact, Fast Data Transfer, Universal Compatibility, Plug and Play |
| Compatible Devices | Tablets, Keyboards, Monitors, Modems, Desktops |
| Data Transfer Rate | 5000 Gigabits Per Second |
| Material | Heavy Duty & High Durability |
| Dimensions (L x W x H) | 30 x 15 x 102 mm |
| Operating System | All Operating Systems |
| Item Weight | 200 Grams |
Onten Hub 3in1 Type-C To HDMI 4K*1@60Hz/HDMI 2K*1@60Hz + PD Charge OTN-9175S
Rated 0 out of 5
625 EGP
Onten HUB 5*2 Type C OR USB 3.0 To 4 Ports USB 3.0 10Gbps Type C OTN UCA611
Rated 0 out of 5
650 EGP
Onten HUB 5*1 Type C To Dual HDTV 4K 2Ports USB 2.0 PD Charge MST OTN UC126
Rated 0 out of 5
750 EGP
| Feature | Details |
|---|---|
| Brand | Onten |
| Model | OTN-UC126 |
| Input Type | Type-C |
| Output Ports | 2 x HDMI (4K) + 2 x USB 2.0 + 1 x PD Charging Port |
| HDMI Resolution | 4K @ 30Hz |
| Power Delivery (PD) | Supports up to 100W |
| Compatibility | Windows, macOS, Linux |
| Plug & Play | Yes |
| Material | High-quality aluminum alloy |
| Color | Silver/Black |
| Usage | Multi-display, gaming, workstation expansion, charging |
Onten HUB 4*1 Type-C To Dual HDTV(4K-60Hz) +VGA + With Audio output (MST)OTN-M206
Rated 0 out of 5
750 EGP
Rapoo USB-C Multi function Docking Station Silvery Grey XD51
Rated 0 out of 5
760 EGP
| Feature | Details |
|---|---|
| Brand | Rapoo |
| Model | XD51 |
| Color | Silvery Grey |
| Ports | Multi-Function Dock (USB-C, HDMI, USB 3.0, SD/TF) |
| HDMI Output | Up to 4K @ 30Hz |
| USB Ports | USB 3.0 × 2, USB-C PD × 1 |
| Card Readers | SD & TF Slots |
| Power Delivery | Up to 100W |
| Data Transfer Speed | Up to 5Gbps |
| Material | Aluminum Alloy |
| Compatibility | Windows, macOS, Android, iPadOS |
| Interface | USB-C |
Rapoo USB-C Multi function Docking Station Silvery Grey XD61
Rated 0 out of 5
830 EGP
| Feature | Details |
|---|---|
| Brand | Rapoo |
| Model | XD61 |
| Color | Silvery Grey |
| Ports | Multi-Function Dock (USB-C, HDMI, USB 3.0, SD/TF) |
| HDMI Output | Up to 4K @ 30Hz |
| USB Ports | USB 3.0 × 2, USB-C PD × 1 |
| Card Readers | SD & TF Slots |
| Power Delivery | Up to 100W |
| Data Transfer Speed | Up to 5Gbps |
| Material | Aluminum Alloy |
| Compatibility | Windows, macOS, Android, iPadOS |
| Interface | USB-C |
Load more products
Loading...













