Sort by
Fantech Go W193 Wireless Mouse
Rated 0 out of 5
300 EGP
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Mouse Rapoo 1620 Black Wireless
Rated 0 out of 5
290 EGP
| Specification | Description |
|---|---|
| Brand | Rapoo |
| Color | Black |
| Model | 1620 |
| Connection | Wireless 2.4 GHz via nano USB receiver |
| Buttons | 3 |
| DPI | 1000 |
| Silent Clicks | No |
| Ambidextrous | Yes |
| Battery | 1 × AA (included); up to 12 months life |
| Weight | ~62 g |
| Dimensions | 111 × 64 × 40 mm |
| Compatibility | Windows (XP–10), macOS |
| Special Feature | On/off switch, nano receiver storage |
FANTECH W190 DUAL MODE 2.4Ghz And Bluetooth Wireless Silent Mouse Up To 200 Hours
Rated 0 out of 5
275 EGP
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Mouse Rapoo B20 Silent Wireless
Rated 0 out of 5
265 EGP
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Specification | Description |
|---|---|
| Brand | Rapoo |
| Color | Black,blue |
| Model | B20 Silent |
| Connection Type | Wireless 2.4 GHz via nano USB receiver |
| Buttons | 3 |
| DPI | 1200 DPI |
| Silent Clicks | Yes |
| Ambidextrous | Yes |
| Battery | 1 × AA (included), up to 12 months life |
| Weight | ~66 g |
| Dimensions | ~113 × 60.5 × 37.7 mm |
| Compatibility | Windows, macOS |
| Special Feature | Plug-and-play, on/off switch |
Mouse Rapoo M10 Plus Wireless
Rated 0 out of 5
250 EGP
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Specification | Description |
|---|---|
| Brand | Rapoo |
| Color | Black |
| Model | M10 Plus |
| Connection | Wireless – 2.4 GHz via nano USB receiver |
| Buttons | 3 |
| DPI | 1000 |
| Click Type | Standard (not silent) |
| Ambidextrous | Yes |
| Battery | 1 × AA (included), up to 12 months life |
| Weight | Approx. 55 g |
| Dimensions | Approx. 98 × 61 × 38 mm |
| Compatibility | Windows, macOS, Linux, Chrome OS |
| Special Feature | Built-in receiver storage |
Load more products
Loading...













