Sort by
PADMOUSE RAZER 25*29
Rated 0 out of 5
Presentation Logitech Spotlight Gold Bluetooth
Rated 0 out of 5
7,099 EGP
| Feature | Description |
|---|---|
| Brand Name | Logitech |
| Dimensions (Remote) | 131.3 mm (H) x 28.1 mm (W) x 12.1 mm (D) |
| Weight (Remote) | 49.2 g (including battery) |
| Dimensions (Receiver) | 40.4 mm (H) x 17.2 mm (W) x 6.8 mm (D) |
| Weight (Receiver) | 3.3 g |
| Charging Cable Length | 140 mm |
| Sensor Technology | Motion sensor, 3D accelerometer, and gyroscope |
| Battery Life | Up to 3 months (rechargeable Lithium Polymer, 85 mAh) |
| Connectivity | Bluetooth Low Energy and 2.4 GHz wireless |
| Wireless Range | Up to 30 meters (98.43 ft) |
| Indicator Lights | LED for battery and connectivity |
| Customization App | Supported by Logi Options+ on Windows and macOS |
| Warranty | 1-Year Limited Hardware Warranty |
| Colors | Available in gold and grey |
| Ergonomic and Stylish Design | Comfortable grip with a premium feel and look |
| Advanced Pointer System | Highlight or magnify on-screen content |
| Customizable Controls | Personalize button functions with Logi Options+ app |
| Long-Lasting Battery | Quick charge provides hours of additional use |
TP-Link Access point_Deco S7(3-pack) AC1900 Whole home mesh system
Rated 0 out of 5
8,500 EGP
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | TP-Link |
| Color | White |
| Model | Deco S7 |
| Wi-Fi Standard | Dual-Band Wi-Fi |
| Wireless Speed | AC1900 combined throughput |
| Coverage | Whole-home mesh Wi-Fi coverage (3-pack system) |
| Ethernet Ports | 2× Gigabit Ethernet per unit |
| Mesh Technology | Seamless roaming, adaptive path selection, self-healing |
| Security | WPA/WPA2 encryption, SPI Firewall |
| Control & Management | Deco mobile app |
| Other Features | MU-MIMO, Beamforming, Dual-Band |
TP-Link Access point_Deco X10(3-pack) AX1500 Whole home mesh WI-FI 6 System
Rated 0 out of 5
9,500 EGP
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | TP-Link |
| Color | White |
| Model | Deco X10 |
| Wi-Fi Standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wireless Speed | AX1500: ~1201 Mbps (5 GHz) + ~300 Mbps (2.4 GHz) |
| Coverage | Whole-home mesh Wi-Fi coverage (3-pack system) |
| Ethernet Ports | 2× Gigabit Ethernet per unit |
| Mesh Technology | Seamless roaming, adaptive path selection, self-healing |
| Security | WPA/WPA2/WPA3 encryption, SPI Firewall |
| Control & Management | Deco app |
| Other Features | OFDMA, MU-MIMO, Beamforming, Dual-Band |





