



Bloody Mouse Pad
SKU:
654111995-1-2
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Products
45 EGP
Out of stock
Out of stock
0
People watching this product now!
Payment Methods:
Description
[vc_row][vc_column][vc_column_text]Exceptional Fine Knitting Craft Edges
Easy to Move and Stop
Smooth Surface[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Specification
Overview
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0.2 × 35 × 28 cm |
The Best Gaming Mouse Pad, Exceptional Fine Knitting Craft Edges, Easy to Move and Stop, Smooth Surface, 35x28x0.2cm
Customer Reviews
Be the first to review “Bloody Mouse Pad” Cancel reply
Related Products
FANTECH WGC5S BLAKE S DUAL MODE WIRELESS GAMING MOUSE
Rated 0 out of 5
1,500 EGP
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Keyboard AOC GK410 Black Squre Blue Switch USB
Rated 0 out of 5
900 EGP
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
FANTECH P51 Five in One Gaming Combo
Rated 0 out of 5
1,550 EGP – 1,650 EGPPrice range: 1,550 EGP through 1,650 EGP
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Component | Specs |
|---|---|
| Keyboard K511 | 104 Keys, 19-Key Anti-Ghosting, Rainbow LED, 8M Keystroke Lifespan |
| Mouse X9 Thor | 1200–4800 DPI, 60ips Speed, RGB Lights, 10M Clicks, Braided Cable |
| Headset HG17s | 50mm Drivers, 3.5mm + USB, 108dB Sensitivity, Omnidirectional Mic |
| Mouse Pad MP35 | 13.8x9.8in, Anti-slip Rubber Base, Sewed Edges |
| Headset Stand | Stable Triangular Base, 10.4in Height |
Mouse Optical FOX USB
Rated 0 out of 5
60 EGP
| Feature | Specification |
|---|---|
| Optical Sensor | High precision infrared sensor for more accurate positioning |
| Mechanical Button | Ten million times circulating mechanical button for fast response |
| Gaming Performance | Ensures smooth movement without frame drops, lag, or other issues during intense gaming |
| Backlight Effects | Colorful LED backlights for an enhanced gaming experience |
| Non-slip Scroll Wheel | Scroll up and down function with anti-slip design for fast and easy operation |
| Usage | Ideal for gaming, daily office use, or web browsing |




Reviews
There are no reviews yet.