Sort by
Cable HDMI LAVA.4K 1.5.M
Rated 0 out of 5
60 EGP
| Feature | Details |
|---|---|
| Product Type | HDMI Cable |
| Brand | LAVA |
| Cable Length | 1.5 meters |
| Resolution Support | 4K UHD (3840×2160) @60Hz |
| Compatibility | HDMI 2.0, HDMI 1.4 (backward compatible) |
| Material | High-quality shielding & durable connectors |
| Usage | TVs, gaming consoles, monitors, projectors |
| Plug & Play | Yes, no drivers required |
| Supported Devices | PS5, Xbox, Laptops, PCs, 4K TVs, Home Theater |
Cable Power Lap top orignal 1.5M
Rated 0 out of 5
| Feature | Details |
|---|---|
| Product Type | Original Laptop Power Cable |
| Cable Length | 1.5 meters |
| Compatibility | Universal for most laptop brands |
| Material | High-quality, heat-resistant materials |
| Safety Features | Stable power transmission, reduces overheating |
| Plug Type | Standard power connector |
| Usage | Laptop charging and power connection |
Convert USB.3.0 To VGA
Rated 0 out of 5
250 EGP
| Feature | Details |
|---|---|
| Converter Type | USB 3.0 to VGA Adapter |
| Resolution | Supports Full HD 1080p |
| USB Version | USB 3.0 (high-speed data transfer) |
| Display Modes | Mirror, Extended, Primary Display |
| Compatibility | Windows 7/8/10/11, macOS (driver required) |
| Plug & Play | Requires easy driver installation |
| Portability | Compact and lightweight design |
| Durability | High-quality materials for stable performance |
Convert USB.3.0 To HDMI
Rated 0 out of 5
240 EGP
| Feature | Details |
|---|---|
| Converter Type | USB 3.0 to HDMI Adapter |
| Resolution | Supports Full HD 1080p @ 60Hz |
| USB Version | USB 3.0 (high-speed data transfer) |
| Display Modes | Mirror, Extended, Primary Display |
| Compatibility | Windows 7/8/10/11, macOS (driver required) |
| Plug & Play | Requires easy driver installation |
| Portability | Compact and lightweight design |
| Durability | High-quality materials for stable performance |
Convert Type-C To 3 Port USB3+Lan
Rated 0 out of 5
225 EGP
| Feature | Details |
|---|---|
| Converter Type | Type-C to 3-Port USB 3.0 + LAN Adapter |
| USB Ports | 3 x USB 3.0 (5Gbps speed) |
| Ethernet Port | RJ45 Gigabit Ethernet (1000Mbps) |
| Compatibility | MacBook, Chromebook, Windows laptops, tablets, smartphones |
| Plug & Play | Yes, no drivers required |
| Portability | Compact and lightweight design |
| Durability | High-quality materials for reliable performance |
Onten Hub 12*1 Type C To HDMI 4K *2 SD TF Card+USB 3.0*4 PD Charge Type C Audio Lan10 100 1000 OTN 9199
Rated 0 out of 5
2,400 EGP
| Feature | Details |
|---|---|
| Brand | Onten |
| Model | OTN-9199 |
| Input Type | Type-C |
| Output Ports | 2 x HDMI (4K @ 30Hz), 4 x USB 3.0, 1 x SD Card, 1 x TF Card, 1 x 3.5mm Audio, 1 x Ethernet (RJ45), 1 x Type-C PD |
| HDMI Resolution | 4K @ 30Hz (Dual Display) |
| USB 3.0 Speed | Up to 5Gbps |
| Ethernet Speed | 10/100/1000Mbps (Gigabit) |
| SD/TF Card Slots | Yes, supports simultaneous use |
| Power Delivery (PD) | Up to 100W |
| Compatibility | Windows, macOS, Linux |
| Plug & Play | Yes |
| Material | High-quality aluminum |
| Color | Black |
| Usage | Multi-device connectivity, charging, workstations, gaming setups |
Onten Hub 9*1 Type C To 2-Ports USB3.0 HDMI Ethernet Display VGA Audio 2 Ports Type C OTN 9188S
Rated 0 out of 5
2,300 EGP
| Feature | Details |
|---|---|
| Brand | Onten |
| Model | OTN 9188S |
| Input Type | Type-C |
| Output Ports | 2 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x Ethernet (RJ45), 1 x Audio (3.5mm), 2 x Type-C |
| HDMI Resolution | 4K @ 30Hz |
| VGA Resolution | 1080p |
| Ethernet Speed | Up to 1000Mbps |
| USB 3.0 Speed | Up to 5Gbps |
| Power Delivery (PD) | Supports up to 100W |
| Compatibility | Windows, macOS, Linux |
| Plug & Play | Yes |
| Material | High-quality aluminum |
| Color | Silver/Black |
| Usage | Multi-display, data transfer, charging, workstation expansion |
📢
Onten HUB 5*1 Type C To Dual HDTV 4K 2Ports USB 2.0 PD Charge MST OTN UC126
Rated 0 out of 5
750 EGP
| Feature | Details |
|---|---|
| Brand | Onten |
| Model | OTN-UC126 |
| Input Type | Type-C |
| Output Ports | 2 x HDMI (4K) + 2 x USB 2.0 + 1 x PD Charging Port |
| HDMI Resolution | 4K @ 30Hz |
| Power Delivery (PD) | Supports up to 100W |
| Compatibility | Windows, macOS, Linux |
| Plug & Play | Yes |
| Material | High-quality aluminum alloy |
| Color | Silver/Black |
| Usage | Multi-display, gaming, workstation expansion, charging |
Network Cable MixMax 40M
Rated 0 out of 5
100 EGP
| Attribute | Details |
|---|---|
| Product Name | Network Cable MixMax 40M |
| Brand | Generic |
| Connector Type | RJ47 |
| Cable Type | Ethernet |
| Compatible Devices | Router, Laptops, Notebooks |
| Special Features | High Speed |
| Recommended Uses For Product | Internet |
| Ethernet Cable Category | Cat 6 |
| Color | Grey |
| Connector Gender | Male-to-Male |
| Item Shape | Round |
| Packaging | Comes in a good packaging |
Cable Power Orginal 1.5M (Black – white)
Rated 0 out of 5
BNC Zipper سوستة
Rated 0 out of 5
10 EGP
| Feature | Specification |
|---|---|
| Type | BNC Zipper |
| Material | High-quality metal for durability and reliability |
| Uses | Suitable for audio and video connections, high-definition video signal transmission |
| Compatibility | Compatible with RG59, RG6, and other coaxial cables |
| Dimensions | Convenient size for easy installation and use in tight spaces |
| Color | Elegant silver to match most cables and devices |
BNC 75-3 White (3C-2V) + Cable
Rated 0 out of 5
15 EGP
| Feature | Specification |
|---|---|
| Model | BNC 75-3 (3C-2V) |
| Color | White |
| Package Dimensions | 6.3 x 5.9 x 1.6 cm |
| Weight | 50 grams |
| Impedance | 75 ohms |
| Usage | Video surveillance, broadcasting, AV applications |
| Construction | Durable outer sheath |
| Compatibility | Compatible with a wide range of BNC connectors |
| Manufacturer | Generic |
| Country of Origin | China |
| Date First Available | September 27, 2021 |
| ASIN | B09H8X2CML |
Load more products
Loading...












